Ik zoek gewoon een leuke man waar ik mee kan gaan daten en misschien ontstaat er nog wel iets meer. Ik hou wel van een man waar pit in zit, op de bank zitten doe je maar als je 90 jaar bent, tot die tijd hou je van genieten van het leven. Jij bent eerlijk, oprecht, je zegt wat je denkt en doet wat je zegt. Maar een avond op de bank met een leuke film en goed glas wijn sla je ook zeker niet af.
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
Ik hoop dat je een van de jongens bent die bereid is om bij mij te blijven. Ik ben hier op zoek naar een langdurige relatie en ik weet zeker dat ik mijn best zal doen om de relatie te behouden. Ben je er voor mij? Wat kun je voor mij doen?
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde als ik blijkbaar. En dan zoek je toch wel iets wat het als je eenmaal na een zware dag wel waard maakt. Kortom. IK misschien?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
Flyduncan, 60 jaar · Antwerpen
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten;
Brii-Anna-, 60 jaar · Heinkenszand
Ik zal een vriendschap willen die puur is van liefde en respect. Je gaat mijn vriend zijn, iemand met wie ik goede omgang kan
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.