Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder verplichtingen. Zullen we het er voor doen?
Als je de meest stoute persoon bent, zou ikhet heel graag willen weten en seks met je hebben! Zul je heel aardig zijn en dit lichaam van mij gaan plezieren?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua
AnnabelAlone, 63 jaar · Lelystad
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben en in staat is om onvoorwaardelijk geluk en plezier te geven. Voor de rest
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms
Edeltje19560517, 61 jaar · Laren
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk
Mona1956, 61 jaar · Sint-Niklaas
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig,