Je hoeft niet de rijkste of mooiste te zijn zolang je maar eerlijk tegenover jezelf en anderen bent en genoegen kunt nemen met een schoonmaakster van vakantiehuisjes die gewoon in een rijtjeshuis woont met een tuintje waar net 2 stoelen in passen, een hortensia en wat perk plantjes.
Je bent de gene waar ik om wil geven. Je weet net als ik wat hard werken is en zit niet de hele dag thuis niets te doen. Je ben spontaan lief en goed verzorgd. Dat zijn toch echt wel de eisen die ik heb.
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je je nu klaar voor mij? Ik zal je het gevoel geven dat je de juiste beslissing van je leven neemt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zonnebloemie, 62 jaar · Genk
U houdt een beetje van de zelfde dingen als ik, ik verwacht echt niet dat u toneel speelt. Maar enige overeenkomsten zou wel
Sunanita, 62 jaar · Aarsele
Ik zit in een seksuele piek, kun jij mij daar in laten blijven?
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!
Intruder-biker, 64 jaar · Destelbergen
Volgt
Vampie-V, 62 jaar · Tongeren
Ik geniet graag van het leven maar dat hoeft niet altijd met grote luxe te zijn. Je hoeft me dus niet te gaan imponeren met dure
Josje-cd, 61 jaar · Nieuwpoort
hou je van romantisch erotische dingen doen met een travestiet?