Ik zoek een man, die net als mij ook van de natuur houd, van zijn vrije tijd. Die niet altijd bezig is met zijn werk. Eerlijk, betrouwbaar, gezellig. Iemand waarmee ik kan knuffelen op de bank, samen een wijntje drinken.... Ja, ik weet het altijd aardig te romantiseren, maar zo ben ik ook, Romantisch!
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.