Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit niet in te ruilen voor jouw goedkeuringsstempel. Het heeft me namelijk meer dan twee decennia gekost om me op mijn gemak te voelen bij een man en ik wil dat nooit meer verliezen.
Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Je zou in staat moeten zijn om een vrije tijd te hebben, zodat we snel een goede tijd kunnen hebben, dan ben je klaar voor mij, want ik denk dat ik nu wilder dan ooit ben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
69Frannie69, 48 jaar · Pamel
Ik ben de dingen anders gaan zien nadat ik merkte dat het er allemaal eigenlijk niet zo toe doet. Ik wil gewoon een man die van
Piercedme, 45 jaar · Kampen
De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent,
Flowergirlie, 48 jaar · Almere
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk