Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Christe690506, 48 jaar · Purmerland
Je vermaakt jezelf prima, maar je vind het ook leuk om dingen samen te doen.
AnkieWilSeks, 45 jaar · Zierikzee
Geen probleem hebben dat ik gehuwd ben, van sex houden
Sam0199, 45 jaar · Garminge
Een geile vent lekker geschapen en verzorgd. Eventueel interesse in een trio, met een goede vriendin van mij erbij. En heel
Mahgie, 47 jaar · Drongen
Houd van een maatje meer en houvast, ook ben je niet bang om ademnood te krijgen als ik mijn tieten in je gezicht druk.
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een
NahDieh, 46 jaar · Grazen
Natuurlijk vind ik het geweldig om er een goede relatie aan over te houden. Maar alles op zijn tijd. Denk je, ja! Ze is naar mij