Een jongere man, ik droom er al zo lang van om eens seks te hebben met iemand die een stuk jonger is dan mij. Als oudere mannen dat mogen, waarom oudere dames dan niet?
Een lekkere man die zin heeft een dame als ik heerlijk te laten genieten. Ik hou niet van vluggertjes, en wil juist lekker lang voorspel en lange seks. Ik heb alle tijd dus daar moeten we dan ook gebruik van maken als het zo ver komt;) Wie wilt?
Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit niet in te ruilen voor jouw goedkeuringsstempel. Het heeft me namelijk meer dan twee decennia gekost om me op mijn gemak te voelen bij een man en ik wil dat nooit meer verliezen.
Een avontuur is het altijd natuurlijk maar ik heb zin om daar nog meer werk van te maken. Echt lekker genieten en het mooiste eruit halen is mijn doel. Daar kunnen we samen voor gaan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnneF1, 49 jaar · Ossenisse
Ik zoek een leuke, lieve, aardige, gezellige, sympathieke man zonder gat in zijn hand. Een man die dus verliefd kan worden
Charlotzzzz, 49 jaar · Bulskamp
Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus
Thir67, 49 jaar · Bunsbeek
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en
Burraasustada, 47 jaar · Zwolle
Discreet willen en kunnen zijn, het niet erg vinden dat er niet goed nederlands gesproken word
Bloem1197102, 46 jaar · Broekom
Discrete man die graag regelmatig sex wil hebben en er niet vies van is om het meerdere malen achter elkaar te doen. Natuurlijk
Cruella, 45 jaar · Gent
Genieten moet bij jou ook zeer hoog op het verlanglijstje staan