Een vriend die mijn maatje kan zijn, hij zal bereid zijn om bepaalde compromissen te sluiten om dicht bij me te komen, en soms hebben die te maken met manieren waarop mensen bereid zijn om het voor je op te nemen. Misschien moet hij zijn appartement schoner houden, dus er is eigenlijk ruimte voor mij daarbinnen ontstaan.
Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar verwacht wel dat je de eerste keer origineel bent en het ijs breekt.
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is. Laat hem een ??voorbeeldige, hardwerkende man zijn die graag wandelt naar het strand, disco's en het platteland. Ik zou graag een ideale echtgenoot hebben met veel prachtige kwaliteiten.