Ik zoek een eerlijke en gezellige man, met een leuke uitstraling een goed karakter. Ik sta open voor alles, dus doe maar eens een leuke suggestie. En wie weet heb jij wel eens beet. ;-)
Mellliee, 51 jaar · Foxhol
♥ Groningen ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik heb geen zin in een date voor één keer. Als ik hier een man zou ontmoeten dan hoop ik dat het iets van lange duur kan worden. Daarom hoeft het niet meteen een vaste relatie te zijn, ik ben ook al tevreden met een goede vriend om wat leuke dingen te gaan doen samen.
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Jij bent een echte minnaar, een pleaser en gaat voor het genot van de vrouw. Ik vind het lekker als jij goed kunt masseren. Gebonden of niet maakt voor sex niets uit, alles blijft tussen ons. Ik heb een voorkeur voor intiem geschoren mannen die een mooie uitstraling hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cruiselover, 54 jaar · Kortrijk
Ben jij ook een levensgenieter en dol op reizen. Wil jij ook nog veel van de wereld zien en kan jij van de kleine dingen in het
Little Dora, 51 jaar · Roermond
Op dit moment kan ik je niet meer geven dan een goede vriendschap, iemand met wie je leuke dingen kunt doen en met wie je je hart
Carla1966, 51 jaar · Amsterdam
Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige mensen hebben een zeer lichte uitstraling en
Jeannet670610, 50 jaar · Elen
Ik hou wel van een mooie man, een man die weet wat hij wil en dat ook echt laat merken. Een relatie is mijn doel, maar die moeten
Blondengeil67, 50 jaar · Kessenich
Je staat met je beide benen in t leven en je weet wat je wilt, dan wil ik die ene spannende uitdaging wel met je aangaan.