Jij bent een echte minnaar, een pleaser en gaat voor het genot van de vrouw. Ik vind het lekker als jij goed kunt masseren. Gebonden of niet maakt voor sex niets uit, alles blijft tussen ons. Ik heb een voorkeur voor intiem geschoren mannen die een mooie uitstraling hebben.
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Een nette verzorgde man, met een tikkeltje prettig gestoord zijn net als ik. En die ook van het leven ken genieten, een levensgenieter dus. Ben je ook goed in het verleiden en alles eromheen, ik wacht dan zeker op jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Funmaker6605, 51 jaar · Leeuwarden
Je vind bondage spannend of wilt dat een keer proberen, het is geen must. Je zoekt seks.
SingleMonique, 53 jaar · Hasselt
Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren.
Hoolaa, 50 jaar · Ekehaar
Wat ik zoek is een lieve man voor een leuk gezelschap en vriendschap. Als er een leuke klik is dan durf ik misschien wel een relatie
Antonette, 51 jaar · Apeldoorn
Serieus en betrouwbaar. Die met beide benen op de grond staat, en het niet erg vind als ik een avondje moet door werken.
ClemmmD, 50 jaar · Oppenhuizen
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor