Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding, een familieman en een gezelschapsdier.
Ik ben op zoek naar een seksmaatje, dezelfde leeftijd of wel jonger. iemand die durft te experimenteren, verzorgt uiterlijk. Ben niet op zoek naar een liefdesrelatie
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en kun je wel eens tegen een grapje. Waarschuwing: ik kom soms nogal snel uit de hoek met gewaagde opmerkingen!
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlotenspontaan, 58 jaar · Antwerpen
Als jij een vrolijke niet verlegen man bent zou ik graag met jou in contact komen.
Buufie, 59 jaar · Zwanenburg
als je nog op mijn profiel zit, dan zul je wel enig interesse hebben en zal het wel goed zitten denk ik
Indy600, 58 jaar · Venray
Je leerde omgaan met mijn onvolkomenheden en waardeerde mijn tekortkomingen omdat ik gewoon niet perfect ben Ik hou van
Genieten61, 56 jaar · s Gravenmoer
Dit is op zeer korte termijn, liefst zo snel mogelijk. Als het kan voor meerdere keren. Je bent goed geschapen en kan een vrouw
Margreet196209, 55 jaar · Heerlen
jij bent een leuke zeer geile man,met echt een grote of extreem dikke paal,die mij regelmatig wil bezoeken om goed te bevredigen.Leeftijd
LieveRam, 56 jaar · Mechelen
Een eerlijke en intelligente man voor een vaste relatie. Een reaktie van jullie is hartelijk welkom. Als er een foto bij is,