Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding, een familieman en een gezelschapsdier.
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en kun je wel eens tegen een grapje. Waarschuwing: ik kom soms nogal snel uit de hoek met gewaagde opmerkingen!
Een eerlijke, open en ondeugende man met vele stoute praatjes en kwajongensstreken. Respectvol tegen vrouwen, Interesse in samen nieuwe dingen ontdekken. liefst alles veilig.
Denk je dat jij me die geile pleziertjes kunt geven? Ik heb behoefte aan meerdere keren intense sex per dag. Ik ben mijn speeltjes zat en ik heb een echte pik nodig voor mijn genot.
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bloemmetj610523, 56 jaar · Bemmel
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder
Anna19610505, 56 jaar · Kollumerland en Nieuwkruisland
Volgt
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
Marinnka, 55 jaar · Erembodegem
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als
Willemijn1958, 59 jaar · Fochteloo
Ik wil genieten met iemand, samen dansen, lachen, zingen, huilen. Samen vrijen, plezier hebben overal en nog af en toe de
Brigitt1607, 56 jaar · Elewijt
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning