Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal. Ik wil alleen weten of we dat voor elkaar kunnen zijn.
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk. Wil iemand voor mij alleen.
MaseeSexxy, 56 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een man die aardig is, maar ook een beetje ondeugend, die me gaat uitdagen voor een date en mijn vriend wordt! Ik ben nu vrij om alles te doen en ik hoop dat jij dat ook bent!
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjan20172017, 58 jaar · Emmen
Volgt
Mrgret, 56 jaar · Nieuw Namen
Iedereen kan een Valentijnsdag cadeau bedenken, en hoewel dat ontzettend schattig kan zijn, kan het nog schattiger zijn
Ingrid57, 59 jaar · Schiedam
Ben op zoek naar een gezellige man .
Jelka, 56 jaar · Itegem
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je
Milfkaatje, 55 jaar · Voorst
verras me, overtuig me
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna