Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet, ik krijg het van mijn moeder. Wees een goofy met mij, grap met mij, lach met mij! Er is niets aantrekkelijker dan een hardwerkende jongen met een goed karakter.
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval heel benieuwd naar je. Veeleisend ben ik niet, ik wil alleen gezelligheid met hier en daar wat spannende uitspattingen :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Anvers550622, 62 jaar · Antwerpen
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
BeaAlmelo, 61 jaar · Almelo
Hoewel ik in een open relatie zit hoeft het beslist niet thuis bij mij worden afgesproken. Wat jouw het beste bevalt vind ik
Thebestgerda, 63 jaar · Berbroek
Als je interesse hebt in mij, laat me dat dat weten. Ik weet zeker dat we het leuk en spannend kunnen hebben samen. Ik wil alles
Henriettamaria, 61 jaar · Zwolle
Je moet eerlijk zijn betrouwbaar gevoel voor humor beetje sportief en spontaan zijn. Samen kunnen wij dan een gezellige
MagdaLL, 60 jaar · Kessel
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is