Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval heel benieuwd naar je. Veeleisend ben ik niet, ik wil alleen gezelligheid met hier en daar wat spannende uitspattingen :)
Ik zoek een leuke vlotte man die net als ik de sex heel veel mist. Liefste een man die ook in een relatie zit maar als je vrijgezel bent is dat ook niet erg. Als je maar beseft dat het puur alleen om de sex is. Verzorging en hygiëne zijn heel belangrijk en verder komen we er wel uit toch
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jolan1954, 63 jaar · Amstelveen
Iemand die lekker zichzelf is, daar hecht ik toch de meeste waarde aan. Dus je zou kunnen beginnen met te vertellen wat jou
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.
EdithMM, 61 jaar · Hoogersmilde
Een zeer seksuele man die veel seksuele ideeën heeft die hij met mij kan delen. Sommige mannen die ook wild en grappig
MaraHot, 60 jaar · Kortrijk
Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er
Gonneke , 64 jaar · Tilburg
Volgt
MevrouwdeWild, 60 jaar · Helmond
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen