Ik wil het graag samen gezellig hebben, iemand om tegenaan te kruipen, mee te kletsen, leuke dingen te doen en veel meer. Eigenlijk een maatje, een vriend, niet direct om een vaste relatie mee te beginnen.
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen
Je bent een erg aardige man die gepassioneerd is in wat je doet. Je bent ook gezinsgericht en je wilt dat iemand echt tijd met je doorbrengt. Als we vrienden worden, kan ik een heleboel dingen beloven die we samen kunnen doen.
Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
GeileBorsten, 57 jaar · Arcen
Jij bent net als ik iemand die veel van sex houdt, misschien geen of weinig sex heeft en ook eens aan zichzelf wil denken. Als
Barbiegirl, 56 jaar · Woudenberg
Lief, warm, open en spontaan! Verder een man die graag aandacht geeft, af en toe een beetje romantisch kan zijn en er vooral
Kimb, 55 jaar · Marknesse
Een man met het hart op de juiste plaats, die weet wat het betekent om een relatie te hebben. Die weet dat je er aan moet werken
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten.
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en