Beauty catches the attention but Character catches the heart Waar is hij? De man zichzelf goed verzorgd, zelfrespect heeft, sportief is en terug gelukkig wil zijn.
Je kunt een intelligent gesprek voeren met deze oude dame. Je kunt iets anders bedenken dan 'hey', 'hallo daar,' ik hou niet van een saaie man. Ik voel me meestal slaperig als iemand saai is om tegen me te praten.
Ben je bereid om een metgezel voor mij te zijn? Waar zoek jij naar hier? Ik ben helemaal klaar voor jou? Ben jij ook klaar voor mij? Vertel me maar wat je van me wilt.
Ulricjke, 57 jaar · Genk
♥ Limburg-be ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben je niet bang om bijv. geblinddoekt te worden om vervolgens een body 2 body massage, orale massage of .... te ondergaan? Dan zou ik zeker niet te lang wachten om mij te benaderen. Verzorging
Femke600825, 57 jaar · Genk
♥ Limburg-be ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet. Humor is belangrijk maar je kunt niet alles weg lachen, je kunt ook een serieus gesprek aan gaan. Reislustig zijn is een pluspunt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FrancineCrux, 59 jaar · Sint-Joris-Winge
Ben jij degene die de vlinders in mijn buik doet voelen?
Regenboogelske, 57 jaar · Coevorden
Gewoon iemand die mij kan helpen om te leren hoe en wat leuk is om te gaan doen in mijn vrije tijd? Hou je van leuke dingen dan wil
Johanna1005, 57 jaar · Wilrijk
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar
Asshleyy, 55 jaar · Deurze
Ik ben op zoek naar een man, vrolijk, romantisch, aanhankelijk en lief. Die graag zijn partner verwent. Ik hou van een romantische
Julia 1961, 56 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar iemand van mijn leeftijd (iets jonger mag ook maar niet te) met wie ik nog een boel plezier kan hebben in en
Simoent, 56 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een seksmaatje, dezelfde leeftijd of wel jonger. iemand die durft te experimenteren, verzorgt uiterlijk.