Ben jij gezellig.. goed verzorgt..veel humor..lief.. modebewust..je woordje klaar.. Dan wie weet...........een leuke date.
Kylgh X, 46 jaar · Bergen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man met een sterk gevoel en een sterk charisma die me een schouder kan bieden op zijn tijd. Wees niet jaloers als hij een tijdje niet in het middelpunt van de belangstelling staat en zou kunnen opschieten met mijn grote vriendenkring. Een afhaalmaaltijd meenemen en rustig een film kijken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NeverHurry, 45 jaar · Impe
Ik heb geen stereotype man waar ik op val. Ik vind het belangrijk dat een man tijd met me door wil brengen, en oprecht geïnteresseerd
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
Tantamti, 45 jaar · Willebroek
heb jij tijd voor van alles en nog wat of niet?
ELisA671114, 49 jaar · Jonkersvaart
Misschien mis jij ook wel een gesprekspartner, dan kunnen wij eens bekijken hoe het met ons twee zal gaan. Even een begin maken
SVanah, 48 jaar · Heers
Je moet avontuurlijk zijn zoals ik en gaat helemaal met me mee voor wat ik denk dat leuk is!
Jenita, 48 jaar · Haasdonk
Ik zoek een leuke, vrolijk en romantische type. Iemand die mij omver kan blazen met zijn karakter en een leuke uitstraling