Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Z-aa-R, 55 jaar · Buggenum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld geven van het proberen te verstoren van het leven dat ze op dit moment hebben.
Een liefdevolle gezellige man die ook op zoek is naar een maatje een vriendin maar dat ook het beste uitgangspunt vind om mee te beginnen. Liefde laat zich niet dwingen namelijk.
Marja55, 56 jaar · Elsloo
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent een schat van een man, je hebt liefde voor de natuur en voor dieren. Je hebt misschien ook het een en ander meegemaakt in je leven maar je bent altijd optimistisch en positief gebleven. Je hebt gevoel voor humor, een leuke babbel en je houdt van het water, varen, roeien, zwemmen en vissen.
Aifke, 58 jaar · Grashoek
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een rustig persoon die weet waar hij over praat. Die eerlijk en oprecht is, warm en meelevend. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk, ik ben wel 55 maar voel me soms wel 20 jaar jonger.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
The-Best-Girl, 58 jaar · Benschop
We moeten vooralsnog discreet zijn vanwege mijn kleinkinderen. We kunnen nog andere dingen doen als we elkaars niet plat
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet
Raisa196208, 55 jaar · Antwerpen
Ik zoek een echte heer, iemand die mij behandelt als een echte dame en mij voorop stelt. Dat wilt niet zeggen dat jij meteen
W1ll3k3, 58 jaar · Tollebeek
Durf je het aan om mij op je gezicht te laten zitten en doen wat lekker is? Ik vind het idee super geil.
JadePearl, 56 jaar · Cadzand
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, weet ik zeker dat ik een goed genoeg over je zal krijgen. Kun je me op dit moment goed
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.