Ik heb nooit echt tijd besteed aan een man ik was met mijn carriere bezig maar nu ik halve dagen ga werken straks lijkt het mij enorm leuk om alsnog beter laat dan nooit aan de man te gaan. De laatste vriend die ik had was op mijn 23e, dat is 30 jaar geleden dus neem het mij niet kwalijk als ik in het begin wat stuntelig ben of stroef.
Ik denk dat we eerst chatten, kijken of er een verbinding is en van daaruit gaan. Leeftijd / uiterlijk zijn voor mij niet zo belangrijk . Goede ervaring en creativiteit staan ??bovenaan de lijst. Maar schrijf me je favoriete restaurant , zodat ik weet dat je geen bot bent.
Een leuke lieve man die nog genoeg energie over heeft om gezellige dingen te doen.
RelaxLexi, 59 jaar · Merkelbeek
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die goed voor zichzelf zorgt, er goed uitziet en goed ruikt! Iemand die goed gezelschap is en weet wat hij moet doen als hij alleen is met een aardige mevrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rabarbera, 57 jaar · Bergeijk
Als je maar veel zin hebt
Mireilleme, 56 jaar · Lemberge
Heb je tijd om voor mij te spenderen? Ik zal ervoor zorgen dat we hier van elkaar gaan genieten. Ben je klaar voor een goede tijd
Oergezellig, 57 jaar · Naarden
Jij bent iemand die ook van humor houdt en positief in het leven staat. Een lief en betrouwbaar type met een warm karakter.
Bigboobies4u, 58 jaar · Rijperkerk
Als je man bent en wilt gewoon lekker genieten zonder verplichtingen achteraf en je bent niet een van mijn directe buren dan
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
Lorenaaatje, 57 jaar · Roeselare
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen