Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan steken. Je krijgt er een liefdevolle en vrolijke vrouw voor terug die ondanks alles positief in het leven staat.
Geertje52, 57 jaar · Havelte
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar een drankje kunt doen en daarna heerlijk samen van elkaar kunt genieten. Nu heb ik dit regelmatig via clubs gedaan, maar voor de verandering willen we het ook via internet dating sites in contact komen met leuke interessante mensen die ook behoefte aan afwisselend seksuele contacten. Heb je interesse en ben je serieus? Laat een bericht en eventueel foto achter. Wie weet liggen wij binnenkort samen in bed
Abcgametmemee, 52 jaar · Sneek
Onderdanig, lief, stout
Camille P, 65 jaar · Paterswolde
Een man die voor dingen openstaat. Graag naar andere luistert en zijn verhaal deelt en dapper is. Een man die ook naar mijn verhalen kan luisteren en een begrijpend verstand heeft.
Rijpe dames in de chatbox
JusttTina, 49 jaar · Marknesse
♥ Flevoland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
JusttTina is op zoek naar:
We doen wat we willen en we gaan ervoor. Dat is naar mijn mening het beste van het leven. Dus laten we het laten gebeuren en ontdekken of we dat voor elkaar kunnen zijn!
Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen, zou ik het geweldig vinden! Ik heb een geile vent nodig die nog steeds actief is op seksgebied en mijn speelkameraadje in bed kan zijn.
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en hebt een knap koppie. Uiterlijk maakt me niet zoveel uit verder qua haarkleur en ogen, huidskleur enzo als je maar vaak opgewonden bent en me lekker komt bezoeken voor heerlijke verwennerijen!
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
Monique24, 50 jaar · Veldhoven
♥ Noord-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen, in voor een relatie of in ieder geval om met een vrouw en niet met meerdere te daten. Je bent iemand die ervoor gaat en niet snel opgeeft zoals zoveel mensen dat doen. Je doet graag dingen
Absoluut discretie! Ik zoek iemand, dus kan ook een vrouw zijn, die een hete ervaring met mij aan wil gaan. In stelletjes heb ik ook enorm interesse. Ik heb het nog nooit gedaan, maar lijkt me een ervaring rijker!
DoortjeVl, 69 jaar · Brouwershaven
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Leuke gezellige man die ook vastigheid zoekt en serieus is
Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil als een man de baas speelt. Maar ik wil ook een keer de rollen omdraaien, kijken hoe dat voelt. Verder vind ik een klik en uitstraling belangrijker dan een sixpack en knap koppie.