Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
Jan-a, 48 jaar · Amsterdam
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane uitjes en verder is het natuurlijk een must dat je lief voor me bent.
Gianna 1963, 54 jaar · Almere Buiten
Ik zoek een man die net als ik aan parkeerplaats seks wil doen. Ik hou van veel meer dingen hoor, maar op een plek buiten de deur neuken, daar geil ik in het bijzonder op.
Coravdbaars, 54 jaar · Delfgauw
Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje te zitten of om lekker uit eten te gaan. je bent een beetje impulsief.
eerlijk- oprecht- warm- een kerel waar je eventueel echt op kan bouwen ben je gezellig hou je van het leven en vind een vriendschap opbouwen ook eerst belangrijk kunnen we altijd nog verder zien toch
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek als je mij die spannende tijd kan geven waar ik naar zoek! Ben jij klaar voor een avontuur met mij?
Het word zomer dus dan vind ik een dagje op het strand wel echt genieten. Ik weet niet wat een man daarvan vind maar in een tentje wat drinken met zijn twee maakt het toch een stuk comfortabeler?
Dit vind ik mogelijk nog moeilijker want ik heb geen verlanglijstje waaraan mijn ideale partner moet voldoen. Ik vind het wel belangrijk dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook ten alle tijde jezelf bent en blijft,ik denk dat we dan al een heel eind komen.