een leuke verzorgde man uiteraard van nederlandse afkomst tot een jaartje of 50 ook uit de buurt van breda om samen iets leuks te beginnen naast mijn huwelijk o ja ik val NIET op vrouwen
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord worden maar ook niet alleen zijn. Je bent verder gewoon een leuk persoon en af en toe een pint teveel moet kunnen. Ik kan weleens vergeten hoeveel ik op had.
Een man die ook wel een beetje sportief is, het moet niet maar wie weet kunnen we samen hardlopen. Een ondernemende man, die niet saai op de bank wilt zitten na het werk maar die er nog graag op uit gaat en van spanning houd.
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook een minnaar nodig die op koude nachten bij me blijft. Ik heb iemand nodig om mee te knuffelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Divine68, 49 jaar · Hoorn
volgt
Flower Babe, 45 jaar · Luttelgeest
Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard?
Kris Tina , 46 jaar · Appingedam
Je bent een vriend en je zult eerlijk tegen me zijn, je geeft me advies dat me kan helpen de manier te veranderen waarop ik mezelf
Moon2015, 46 jaar · Haarlemmerliede
verzorgd leuk en spontaan lief karakter mag ook wel een beetje stoer zijn
NatuurSingle, 45 jaar · Zwijndrecht
Avontuurlijk, grensverleggend en relax
Supeb Bx1, 45 jaar · Drongen
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om