Jij. Ik kan wachten om van je te houden. Ik ben nu drie jaar vrijgezel na een relatie van zeven jaar. Ik ben nog steeds niet klaar om om een paar redenen in één te zijn. Mijn eerste reden is dat ik nog steeds een rotzooi voel met mijn leven. Ik heb veel te doen om het recht te zetten. Ik ben niet helemaal
Je zal het met mij moeten doen, alle sloeries uit mijn familie heb ik geen contact meer mee. Dus als je voor mij gaat zal je ook echt geen illusies moeten hebben van misschien is er nog iets anders leuks in haar familie.
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend vindt en niet zo'n nonchalante macho bent dan zijn we weer een stapje verder. Eigenlijk zoek ik een beetje een creatief, kunstzinnig type. Heb ik altijd al aantrekkelijk gevonden.
Je bent net als ik en geniet gewoon van het leven maar er is toch iets wat je mist. Je bent een leuke man die wel van een romantisch avondje houd en die me behandelt zoals je een vrouw moet behandelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Caroll K, 45 jaar · Blankenberge
Als je vrienden met me wilt zijn of meer weet. Ik zal de vrouw zijn die je verwachtingen te boven gaat en je zult om meer vragen.
Zazaza, 48 jaar · Baarle-Hertog
Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent
WorkingBabe71, 47 jaar · Baarle-Hertog
Je weet heel goed hoe een vrouw te verwennen, je kent alle standjes en je kunt me meermaals laten klaarkomen!
HeleenDeg, 47 jaar · Lochem
Ervaren man die mij kan laten klaarkomen en squirten. Doe me een voorstel!
NoordHolland, 47 jaar · Klimmen
Geen bezwaar hebben met een hoger inkomen van mijn kant maar zeker ook niet denken dat je kunt luieren en op mijn zak teren.
Silvana68, 49 jaar · Utrecht
Ik zoek een leuke spontane maar toch ook een bescheiden man. Ik hou niet van opscheppers en zeker niet als ze denken dat alles