Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films. Ik ben graag met vriendinnen en verschillende dingen ondernemen. Daarnaast hou ik van familie en kinderen.
Je bent een jonge, lieve en energieke man die op oudere vrouwen valt en je bent op zoek naar een serieuze relatie. Mannen die naakt foto's sturen naar iedere vrouw mogen mijn profiel voorbij gaan want ik zoek echt iets serieus en geen oude vrijster.