Nou je bent leuk charmant aardig leuk in de omgang en je houd van gezelligheid. Dan zijn we denk ik al wel een heel eind op weg hoor haha.
Lott-eh, 51 jaar · Udenhout
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Jij bent lief en aardig. Jij bent een ondersteunend iemand, begripvol en geduldig. Jij maakt je eigen beslissingen en bepaalt jouw eigen verbintenissen.
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films. Ik ben graag met vriendinnen en verschillende dingen ondernemen. Daarnaast hou ik van familie en kinderen.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mia4Men, 53 jaar · Oeren
Wil je een andere keer uitgaan en een koffie pakken samen. leuke gesprekken voeren. We kunnen iets bedenken om nu te doen.
Martienne, 52 jaar · Arnhem
volgt
The Paige, 50 jaar · Beerzel
Geheimen worden opwindend wanneer gevoelens vol passie zijn, dus ik geniet van een uitdaging. Als je zo wild bent als ik kan
Azzallea, 51 jaar · Nijkerk
Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig
Lisets, 51 jaar · Overslag
Op zoek naar leuk contact met een spontane vrouw? Je bent het liefst een beetje van mijn leeftijd, maar iets ouder is ook niet
Silvia66, 51 jaar · Antwerpen
Jij weet het zeker dat ik naar jou zoek. Jij bent een bezige man, iemand die altijd wel wat om handen heeft en niet wat als een