Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
Een man die het spannend vind als een vrouw mooie lingerie draagt. Me zelf helemaal aan je wilt geven. Ben jij die vrijgezelle man die opzoek is naar lekkere seks?
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel een lekker geurtje hebben want dat brengt me echt op gang. En vooral, je moet tijd hebben om die met mij door te kunnen brengen.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.