Nou je bent leuk charmant aardig leuk in de omgang en je houd van gezelligheid. Dan zijn we denk ik al wel een heel eind op weg hoor haha.
Sissy19650514, 52 jaar · Oss
♥ Noord-Brabant ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een open blik iemand te ontmoeten en hoor graag alle bedenkingen of dingen die een persoon meegemaakt heeft in zijn leven.
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Gees44, 53 jaar · Coevorden
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen
AuRevoir, 50 jaar · Tjerkgaast
Een relatie hoeft of kan niet voor jou maar je komt wel seks tekort en wil daar iets aan doen. Op die manier is het voor allebei
ProudLinda, 54 jaar · Hoofddorp
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen,