We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar de achterliggende gedachte blijft. Ik wel echt op zoek naar een relatie.
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier kan vinden wat ik zoek. Het begint bij vriendschap en kan altijd meer worden.
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OpEenMissie, 54 jaar · Wilrijk
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren.
KinkyDina, 53 jaar · Linschoten
Samen lachen, huilen, praten, ondernemen, luieren en natuurlijk heel veel sex hebben. Durf jij je te laten gaan en weet je
NiiceKylie-, 50 jaar · s-Gravenhage
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou
Sophia64, 53 jaar · Yerseke
Ik hou van een man die een woord van eer heeft en niet bang is om zijn ware gevoelens te tonen, kan me urenlang nat maken zonder
GingerGina, 50 jaar · Assebroek
Een verzorgde man
Freiheid69, 51 jaar · Antwerpen
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief