Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn, zo kan ik niet doorgaan.
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Ik hoop je hier te vinden, bij voorkeur ben je groot en stevig en kun je je vinden in wat ik hierboven geschreven heb. Aanvullingen of andere invalshoeken zijn natuurlijk van harte welkom. Ik kan hier nog veel meer schrijven maar ik besef heel goed dat een wensenlijst eigenlijk onzin is....
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lekkerkontje63, 54 jaar · Abcoude
Een lekkere man die al mijn gaatjes wil komen verwennen. Geen zoons op zoek naar een nieuwe moeder. Mannen moeten minimaal
LotuSS196504, 52 jaar · Broek op Langedijk
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren
Joyious, 50 jaar · Ten Boer
Wie weet ben jij wel mijn juiste mannetje! Als jij net als ik zin heb in een relatie zonder drama stuur mij dan snel een berichtje.
Ione6507, 52 jaar · Afsnee
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben
Bianca VB, 54 jaar · Vinkt
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding.
YoYoLan, 50 jaar · Heist-op-den-Berg
Ik zoek iemand met ongeveer dezelfde eigenschappen als ik, iemand waarmee ik van alles kan delen.