Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sandralesb, 51 jaar · Venray
volgt
Anouknoord, 52 jaar · Aerdenhout
Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers
Bikike, 51 jaar · Mechelen
volgt
Emma5, 54 jaar · Antwerpen
alleen met foto reageren
Cycle65, 52 jaar · Assen
Volgt
Elsablok, 50 jaar · Blokzijl
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb