Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar. die ik aan me binden kan,