Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa met je gaan dansen, die met een bos rozen, chocola en een lekkere cocktail aan je deur komen voor een heerlijke avond noem maar op...zo iemand wil ik vinden want zo voel ik dat ik leef..samen genietend, wat wil je nog meer?
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht innerlijk. leuk postuur, wat gespierd mag ook en natuurlijk goed verzorgt.
Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg bent in het goed en begrijpelijk maken van alle dingen, kunnen we een hele goede match zijn. Je kunt me ook meenemen naar je buitenactiviteiten, want ik ben graag buiten.
Ik hou van mannen die dezelfde leeftijd hebben als de mijne die iets voor zichzelf kunnen doen om van te genieten. toffe mensen met een brede en verstandige geest. mannen die weten hoe ze zichzelf gelukkig moeten maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Frankie1000, 50 jaar · Franeker
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.
Ongeloof, 50 jaar · Ieper
Een echt genieter op seksueel vlak
A-NieyaaX, 50 jaar · Ransdaal
Als je ook denkt dat we goed zullen zijn voor elkaar, dan moet je me dat laten weten. Ik zal alles voor je doen en ik beloof je dat
Carla1966, 51 jaar · Amsterdam
Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige mensen hebben een zeer lichte uitstraling en
Lillian666, 54 jaar · Betekom
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel