Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel onafhankelijk en weet ook hoe ik moet genieten van het leven. Alleen is genieten met zijn tweetjes toch een stuk fijner dan alleen.
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Een man die het spannend vind als een vrouw mooie lingerie draagt. Me zelf helemaal aan je wilt geven. Ben jij die vrijgezelle man die opzoek is naar lekkere seks?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HotAliaa, 51 jaar · Heusden-Zolder
Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een
Lilililian, 53 jaar · Weert
Ik wil een serieuze en intelligente man ontmoeten, doelgericht en vriendelijk. Ik ben een romantische meid en geloof dat
5sterrenhotel, 52 jaar · Veenendaal
Ben jij de geen die kan laten zien dat geld inderdaad geen rol speelt, en mij het gelukkige gevoel even kan terug geven met een
Annickske, 54 jaar · Dendermonde
een plezante (ondeugende) man (niet te verlegen),die weet wat hij wilt en daar ook wat mee doet
Eugenie, 52 jaar · Kerkhove
Je houd van autorijden en weekendjes weg. Je vind het leuk om een spontane vrouw beter te leren kennen en wil daar ook best wel
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.