Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
Ik hoop hier een man te vinden die mij wel leuk genoeg vind om mijn doel te bereiken om samen gelukkig de 100 jaar te halen en het liefst in goede gezondheid.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Wat ik zoek is een leuke, vriendelijke en humorvolle man voor een leuke date. Ik hou niet van zuurpruimen of al te serieuze mannen en al helemaal niet van mannen die zichzelf graag horen praten en geen oog / oor hebben voor andermans verhalen. Dus herken jij je zelf, dan mailen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
A-lma , 53 jaar · Cornwerd
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen
Nivordepoes, 53 jaar · Arnemuiden
Wil je gefouilleerd worden of gewoon lekkere seks, zoek dan niet verder. Ik ben niet iemand met hoge eisen, samen genieten
Voetbalmaud, 50 jaar · Vianen
Je houd van sport , en dat hoeft niet perse voetbal te zijn of dat je zelf sport. Als je maar van sport kijken houd. Je zoekt vriendschap
Carja-Stel-Zij, 50 jaar · Culemborg
volgt
Liefboefje, 53 jaar · Kapelle
Val op alle mannen.
Duifje1963, 54 jaar · Sneek
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij