Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Ik zoek dus een lekkere potente kerel, die geil genoeg is om meer dingen te doen dan alleen maar neuken. Als jij denkt mijn record te kunnen verbreken op verschillende manieren, dan kom ik graag en snel met jou in contact. Als je me snel een persoonlijk mailtje stuurt kunnen we het één en ander
In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar nooit de bruid. Dat is wel iets dat ik altijd jammer heb gevonden, maar goed het is nog niet te laat natuurlijk. Heb je interesse in een schat van een vrouw die het serieus met je meent?