Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
Sissy19650514, 52 jaar · Oss
♥ Noord-Brabant ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een open blik iemand te ontmoeten en hoor graag alle bedenkingen of dingen die een persoon meegemaakt heeft in zijn leven.
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden ook voor jou is. Je houdt van de natuur en buiten zijn, actief zijn maar die het ook heerlijk vindt om bij het haardvuur te zitten met een boek, een glas wijn en stilte.