We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar de achterliggende gedachte blijft. Ik wel echt op zoek naar een relatie.
Wat ik zoek is een leuke, vriendelijke en humorvolle man voor een leuke date. Ik hou niet van zuurpruimen of al te serieuze mannen en al helemaal niet van mannen die zichzelf graag horen praten en geen oog / oor hebben voor andermans verhalen. Dus herken jij je zelf, dan mailen.
jij weet precies wat je wilt en gaat direct op je doel af, zonder enige twijfel. Helemaal als het op hete seks komt! Ik hou van een ondernemende man die sterk in zijn schoenen staat en in bed! Je bent verzorgd, hygienisch, zijn toch wel een pre voor mij. fysiek sportief, niet roker
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blijeleia, 52 jaar · Lelystad
Ik ben erg benieuwd naar je.
Marie 1966, 51 jaar · Woerden
Ik ben op zoek naar een man om een leuke toekinst tegemoet te gaan
GezelligeHIAse, 50 jaar · Katwijk
Wat ik van jou verwacht is dat je graag geniet van het leven en van kleine dingen. Verder ben je gewoon jezelf en blijf je jezelf.
Iisa-bell-A-, 53 jaar · Beverwijk
Ik ben op zoek naar een partner. Ik hou ervan weer verliefd te worden. Ik hou van iemand die van me houdt en voor me zorgt. Ik wil
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
DivaLoes, 51 jaar · Giethmen
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid