Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden ook voor jou is. Je houdt van de natuur en buiten zijn, actief zijn maar die het ook heerlijk vindt om bij het haardvuur te zitten met een boek, een glas wijn en stilte.
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !