Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is.
Je weet nooit wat er op je pad komt, nietwaar. Wat ik zoek? Een jongensachtig type met gevoel voor humor die net als ik met 2 benen op de grond staat en goed in z'n vel zit . Dus ik wacht met spanning af wie er op mijn profiel reageert, ben nog een nieuweling op het internet dus ik doe mijn best!
Dus nu is tijd om wraak te nemen. Hopelijk vind je het niet erg, maar ik wil mijn man wel confronteren met de affaire die ik heb (gehad). We zullen een paar foto's maken terwijl we het doen, zodat ik kan bewijzen dat ik hem bedrogen heb. Maak je maar geen zorgen, je hoeft niet herkenbaar te zijn,
Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden. Ik weet zeker dat het de beste ervaring is die ik nu kan hebben.
Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een leuke, sportieve man dingen te ondernemen. Ik voel met jong en wil nog van alles doen Misschien jij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lottexx61, 56 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo
Tarraaa, 55 jaar · Makkum
Een heer die in staat is om lief te hebben, een man die alles zal doen voor de liefde en voor zijn lover. Ik hoop dat je een charmante
Chantal22195908, 57 jaar · Berkel en Rodenrijs
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen,
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
SushiGranny, 55 jaar · Klemskerke
Op zoek naar een man die ook van lekker eten houdt en die mij graag eens een avondje mee uit neemt, omdat eten met twee gewoon
Vakantie60, 57 jaar · Oude Pekela
Ehm tja nou je moet dan echt wel van reizen houden en het niet erg vinden dat niet alles op zo een reis voor gekauwd is.