Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden. Ik weet zeker dat het de beste ervaring is die ik nu kan hebben.
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Ik wil gewoon proberen wat geluk te vinden. Ik dacht dat we wel kunnen beginnen met seks! Ik sta er absoluut voor open! Ik zag deze site en dacht: ik ga het gewoon doen. Ik schrijf me in! Ik zou graag liefde willen vinden. Een maatje. Een man die me kan fascineren, die goed kan praten, en iemand die me weer helemaal
Ik ben gek op mannen die mij kunnen verrassen, sinds mijn scheiding is alles een stuk minder spannend geworden en moet ik veel alleen doen, ik kan dus wel weer wat "mannelijke" hulp gebruiken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marion16, 55 jaar · Amsterdam
ben jij die man, die met mij alles wil doen ? reageer dan ... en dan zien we het wel
Brigitt1607, 56 jaar · Elewijt
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning
NewLauren, 57 jaar · 's-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
Sproetenkoppie, 57 jaar · Dordrecht
Graag een man die zelfstandig en vrijgezel is. Als je in een lat-relatie heb ik geen moeite mee. Je bent een man die niet al te
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.
Hard2Gett, 57 jaar · Vlagtwedde
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en