Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Laurie55, 62 jaar · Terneuzen
Lekker los en ruimdenkend, flexibele instelling en zin in iets spannends. Vrij in te vullen. Niets moet alles mag. Jij bent
MaryannA0, 62 jaar · Almelo
Ik zou dol zijn op een slimme, genereuze, liefhebbende kerel rond mijn leeftijd.
ChelRa58, 60 jaar · Diemen
Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er
Florianne, 60 jaar · Ramskapelle
Bent u een man die zin heeft in avontuur, spanning, en die interesse heeft in een volslanke ondeugende vrouw! Bent u het ook
BootyCall06, 63 jaar · Enschede
Op zoek zijn naar intens genot
Scorpion1950, 61 jaar · Nunspeet
je bent die lieve man die weet wat een vrouw in deze tijd nodig heeft.