Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KuntUZaterdag, 60 jaar · Essen
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes
JustFemmie, 62 jaar · Martenslinde
Echte zachte, eerlijke en vriendelijke man. Ouder of jonger doet er niet toe. Kan me begrijpen en zorgzaam voor me zijn. Ik
CldiiaX, 62 jaar · Oirsbeek
Het zal gemakkelijker zijn als we ons comfortabel voelen als je denkt dat we samen dingen kunnen doen, laten we dan praten
Amandah, 62 jaar · Sint-Niklaas
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen
Moniquedej, 60 jaar · Anna Paulowna
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel