Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd zijn, maar niet meer verliefd zijn. Hoewel ik het zou waarderen als je veel tijd hebt, ben ik blij met elk uur dat je met mij kunt doorbrengen
Ik wil weer eens genieten van hete lichamelijke contacten. Ik ben al een tijdje alleen, en mis de intimiteit met een man. nu ben ik niet opzoek naar zomaar een man. Liefst van mijn eigen leeftijd of jonger. Ik wil mijzelf wel een beetje trakteren op iets speciaals. Een combinatie van liefde en seks
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
InHuisNu, 64 jaar · s Gravenwezel
U bent lekker ondernemend en hebt ook veel vrije tijd. U houd ook van ontspannen en geniet net zo van een wandeling als van en
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
Marietteh, 63 jaar · Bad Nieuweschans
Een man die het graag met een gezellige dame wil doen. Ik zie graag een foto van je!
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.