een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan een conversatie. geniet van het leven, maar ook voelt dat er meer is. leuk, gezellig en altijd zijn woordje klaar heeft in een grappige situatie. ik hou wel van een beetje humor
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Barbara19530427, 64 jaar · Bambrugge
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast
VlaamsGenieter, 64 jaar · Rumbeke
Jonge man die valt op oudere vrouw. Ervaring zou erg leuk zijn. Dit omdat ik enkel het gewone hebt meegemaakt en nu echt iets
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
Darlene63, 63 jaar · Sittard
Jij bent mijn neukmaat. Je houdt van een spannende oma zoals ik. Je houdt van erotische avonturen. Je vindt het ruig, snel
BescheidenDame, 60 jaar · Zevenaar
Weten hoe je met een bescheiden vrouw om wil gaan, niet te snel willen gaan met dingen