Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bloemendame, 60 jaar · Brugge
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Gerdje, 61 jaar · Merelbeke
Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen
Roepievogel, 62 jaar · Gullegem
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter
CldiiaX, 62 jaar · Oirsbeek
Het zal gemakkelijker zijn als we ons comfortabel voelen als je denkt dat we samen dingen kunnen doen, laten we dan praten
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.