Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar ik zoek echt iemand die het liefst met mij wil samen wonen.
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde en netheid en houdt net zoals ik helemaal niet van chaos. Je vindt het belangrijk om goed voor de dag te komen en verzorgt jezelf goed. Kun jij jezelf hierin terugvinden?
Jij bent een leuke vent die ongeachte welke leeftijd, nog zin heeft in een echte relatie en alles wat daar bij komt kijken. Het leven heeft nog veel te bieden en jij bent een persoonlijkheid die er alles uit wil en kan halen. Ik heb geen wensen voor het uiterlijk maar ik zoek wel een eerlijk en betrouwbaar karakter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wieweetmeer, 65 jaar · Deinze
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant
Else11, 67 jaar · Harelbeke
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen.
Piselletta, 66 jaar ·
Graag zou ik in contact willen komen met een spontane, oprechte hartelijke lieve man, die net zoals ik nog samen "uitjes"
MariannedeB, 65 jaar · Goetsenhoven
Wat ik heel graag zou willen : een boeiende, zorgzame en trouwe partner met wie ik dit kan delen.
Artisain, 69 jaar · 's Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
Wiete, 67 jaar · Gent
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse