Jij staat er voor open om mij serieus te leren kennen. Een vakantie kun jij waarderen en ook geniet jij van een intiem diner voor twee of een avondje bridge bijvoorbeeld.
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en zorgzame man. Dat zou ik graag als mijn partner zien. Iemand die me kan laten lachen en me het gevoel geven dat ik van binnen en van buiten mooi ben. Wie kan van me houden zoals ik ben?