Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen grappen :) Het dekbed mag je soldaat maken :) charismatisch, charm, brains and balls. Ruwe bolster, blanke pit ?! Goodlooking because Beauty attracts the eye, but know that Personality
Je hebt een goed gevoel voor humor en kan dingen leuk maken als ik bij je ben. Energiek en kan me laten glimlachen en lachen als we samen zijn. Een goede man die volwassen genoeg is om zijn eigen beslissingen te nemen. Leuk om bij te zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Florathefemale, 53 jaar · Elkenrade
Als je ook opzoek bent naar liefde, dan ben ik hier voor jou. Stuur me een berichtje , en misschien zijn we wel voor elkaar gemaakt.
SweetAlene, 50 jaar · Emmen
Je moet een goede man zijn met een groot hart, als je mijn hart wil veroveren dan moet je wel wat te bieden hebben. En natuurlijk
XxJudith0, 50 jaar · Aarsele
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles
Puma1965, 52 jaar · Mortsel
Ik heb graag een man die houdt van romantiek en humor en die zacht met een vrouw kan omgaan en behandelen en openstaat voor sex
Sanbi, 51 jaar · Lelystad
Ten eerste discretie vereist.... zowel omdat ik in een relatie zit, maar zij niet van op de hoogte is dat ik bi seksueel bent.
Dorice, 53 jaar · Kluizen
Ben jij die ene? Was net een beetje aan het dagdromen over ons.... Heb je enig idee hoe geil ik nu aan jou zit te denken?