Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin waar we zeker werk van kunnen maken samen!
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht op je berichtje. Ik ben altijd klaar voor een goed potje seks!
Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan zou me dat helemaal blij maken.
Ik zoek een man die ook nog is dansen kan haha. Een man die betrouwbaar is onafhankelijk is en gevoel voor humor heeft, en lief en attent is voor vouwen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Werkster196602, 51 jaar · Nijverdal
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje
JacquelineD, 52 jaar · s-Gravenhage
Ik ben geen kieskeurige vrouw, maar ik heb bepaalde criteria die belangrijk voor me zijn. Voor mij zijn kwaliteiten als vriendelijkheid,
MissNanda, 53 jaar · Coevorden
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet
Strangeress, 50 jaar · Almere
een knappe vent die mij draagt met zijn sterke armen.
Scalie620904, 54 jaar · Heenvliet
zou jij met mij lekker willen gaan uit eten? Ik ben helemaal niet van het daten dus ik moet er wel aan wennen denk ik! Uiterlijk
Clauwtjes, 53 jaar · Hoogezand
Ik zoek een eerlijke en gezellige man, met een leuke uitstraling een goed karakter. Ik sta open voor alles, dus doe maar eens